Odliczanie czas zacząć!

Sezon rajdowy powoli się zaczyna, a my – jak co roku o tej porze – przygotowujemy się do Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga. Przed nami jeszcze dużo pracy i przygotowań, ale już dziś zapraszamy wszystkich do Bochni!

5. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, druga runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska odbędzie się w dniach 2-3 czerwca. Centrum rajdu, podobnie jak w poprzednich latach, będzie bocheński rynek, gdzie zlokalizowany będzie start i meta zawodów. Dla mieszkańców Bochni i okolic przygotowaliśmy wiele atrakcji, wiadomo jednak, że Rajd Ziemi Bocheńskiej to przede wszystkim wyjątkowe odcinki specjalne. Kręte i wymagające małopolskie trasy to coś, co stało się znakiem rozpoznawczym naszego rajdu. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych zawodników nowe oesy. Mamy nadzieję, że spodobają się wszystkim uczestnikom. Na koniec jeszcze stały punkt programu, bez którego nasz rajd nie mógłby się odbyć – odcinek w centrum miasta rozgrywany na zakończenie zawodów. Z całą pewnością, emocji nie zabraknie!

Licznik na naszej stronie powoli odlicza czas do 5. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, bierzemy się więc do pracy, by zdążyć z wszystkimi przygotowaniami. Wszystkim zawodnikom życzymy udanego początku sezonu, a kibicom wielu rajdowych wrażeń. Do zobaczenia w Bochni!