Kärcher głównym partnerem rajdu

Miło nam poinformować, że firma Kärcher po raz kolejny została głównym partnerem 5. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga. Fakt, że firma ta zaufała nam już po raz czwarty jest dla nas naprawdę wielkim wyróżnieniem.

Alfred Kärcher GmbH to niemiecka firma z ponad 75-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do zachowania czystości w domu i w pracy. W Polsce obecna jest od ponad 20 lat, oferując produkty i technologie czyszczenia.

Wizja firmy: Kärcher 2020 is the worldwide leading customer centric cleaning company by making a difference, uwzględnia wszystkie pola aktywności firmy wobec jej interesariuszy.

Dla zapewnienia należytej realizacji strategii, zarządzanie w Kärcher Sp. z o.o. obejmuje kwestie otoczenia zewnętrznego Kärcher Sp. z o.o., która funkcjonuje zgodnie z założeniami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Elementem bazowym takiej strategii jest dbałość firmy Kärcher i firm z Kärcher współpracujących o środowisko i relacje społeczne np.  Kärcher Sp. z o.o. współpracuje od lat z organizatorami masowych imprez sportowych.

Już teraz pragniemy gorąco podziękować naszemu partnerowi za zaufanie, jakim nas obdarzył i trzymamy kciuki za owocną współpracę!