Centrum Konferencyjne & Spa Nowa Bochnia

Już za niecałe 3 tygodnie po raz kolejny zagościmy na terenie powiatu bocheńskiego. Na zawodników czekają wymagające odcinki specjalne, widowiskowy oes w centrum miasta oraz wiele sportowych emocji. Uczestnicy będą musieli zadbać nie tylko o poprawne wypełnienie zgłoszenia i dokładne przygotowanie samochodu, ale muszą także pamiętać, by już teraz zadbać o miejsce, w którym będą mogli zrelaksować się przed sobotnią rywalizacją lub też odpocząć po zmaganiach na odcinkach. Idealnym miejscem będzie Centrum Konferencyjne & Spa Nowa Bochnia.

Centrum Konferencyjne & Spa Nowa Bochnia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – wspaniałe zarówno na rodzinny wypoczynek, spotkanie czy konferencje biznesowe, ale także na relaksacyjny weekend we dwoje czy ze znajomymi.

Hotel wyróżnia się profesjonalną i przemiłą obsługą, a także niepowtarzalnymi wnętrzami tworzącymi jedyny w swoim rodzaju klimat.  Bardziej aktywni goście będą mogli skorzystać z basenu, a poszukujący relaksu i odprężenia znajdą takie atrakcję jak  grota solna, sauna fińska, sauna na podczerwień i łaźnia turecka oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów SPA.

Podobnie, jak w ubiegłych latach i w tym roku bazą rajdu zostało Centrum Konferencyjne & Spa Nowa Bochnia. To właśnie tutaj zawodnicy stawią się na Odbiorze Administracyjnym, Zespół Sędziów Sportowych będzie prowadził swoje obrady, a w sobotę hotel zamieni się w Centrum Kierowania Rajdem czuwającym nad przebiegiem zawodów. Dodatkowo, w sobotę wieczorem, oczekując na wyniki końcowe, będzie można przyjrzeć się rajdówkom stojącym na Parku Zamkniętym na parkingu przy Hotelu.

Specjalnie dla wszystkich, którzy chcą być w samym centrum zawodów, Hotel Bochnia przygotował specjalną ofertę! Przy rezerwacji należy podać hasło  5 Rajd Ziemi Bocheńskiej.

Zapraszamy!

Zadanie 5. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga jest współfinansowane z budżetu miasta Bochnia, budżetu powiatu bocheńskiego oraz z budżetu Województwa Śląskiego.

Patronat medialny: rajdy24.pl, bochnianin.pl, RMF Maxxx, TVP 3 Katowice, Dziennik Zachodni, naszemiasto.pl.