Nagrody nie tylko dla zwycięzców!

Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy warto wziąć udział w 5. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, potwierdzamy – warto. Na wszystkich uczestników zawodów oprócz niezwykle wymagającyh odcinków specjalnych, widowiskowego oesu w centrum Bochni i wielu sportowych emocji, czekać będą także atrakcyjne nagrody. Co ważne – nie tylko dla zwycięzców!

Tradycyjnie już, zwycięzcy klasyfikacji generalnej oraz poszczególnych klas (zarówno RO, jak i Super KJS) otrzymają szklane trofea ufundowane i wykonane przez firmę Bo-Glass. To jednak nie wszystko!

Trzy załogi, które na finałowej próbie na bocheńskim rynku wywalczą najlepsze czasy w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Śląska otrzymają pamiątkowe statuetki ufundowane przez Burmistrza Miasta Bochni, pana Stefana Kolawińskiego.

Nagrodzona będzie jednak nie tylko dobra jazda w centrum Bochni. Trzy czołowe załogi klasyfikacji generalnej drugiej rundy RSMŚl 2017 otrzymają bony ufundowane przez firmę Detailing Service. Zwycięzcy zawodów będą mogli skorzystać z usługi zabezpieczenia lakieru samochodu profesjonalną powłoką ceramiczną. Dodatkowo triumfatorzy otrzymają także kupon o wartości 100 zł na zakup wyczynowego oleju silnikowego AMS, podobnie jak załogi z miejsc 2. i 3.

Wyróżnione zostaną także załogi, które osiągną najlepszy wynik na odcinku Kamionna i Lipnica. Najlepsi zawodnicy z tych dwóch prób otrzymają praktyczne torby Race Bag, przydatne do bezpiecznego przewożenia różnych akcesoriów w pędzącej rajdówce. Ich fundatorem jest firma HRX Polska.

W gronie sponsorów nagród dla uczestników 5. Rajdu Ziemi Bocheńskiej jest także sklep RajdoweAkcesoria.pl. Jego właściciele ufundowali aż pięć nagród – bonów na zakupy o wartości 200 zł, które otrzymają: zdobywcy 4. miejsca w klasyfikacji rajdu, zwycięzcy klas PPC (Puchar Peugeota i Citroena) i PCR (Pucharu Cento Rally), jak również 2. i 3. załoga Super KJSu.

SJSOczywiście, nie zabraknie wyróżnienia dla zwycięzcy Super KJSu. Ten kierowca będzie mógł wybrać się na  szkolenie, którego program przygotowywali najlepsi instruktorzy z doświadczeniem rajdowym, ufundowane przez renomowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, czyli Szkołę Jazdy Subaru. Co więcej, w tym roku pomyśleliśmy także o zawodnikach, którym zawody nie ułożą się po ich myśli. Zaproszenia na szkolenie w Szkole Jazdy Subaru otrzymają bowiem dwie najsłabsze załogi w klasach RO1, RO2, PPC i ostatnia załoga klasyfikacji PCR.

Wszystkie dokumenty dla zawodników RO znajdziecie TUTAJ. Dokumenty dla uczetsników SKJS są dostępne TUTAJ.