W Bochni nie tylko puchary!

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym sezonie organizatorzy Rajdu Ziemi Bocheńskiej postarali się o nagrody dla najlepszych załóg tej imprezy.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej RSMŚl (RO) w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej będzie błyszczał także po zawodach. W ręce najszybszego zawodnika trafi voucher na zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Nagrodę o wartości 1000 zł ufundowała firma Detailing Service z Wieliczki. Zawodnicy, którzy na trasach wokół Bochni wywalczą drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej RO, też będą mogli zadbać o swoje samochody. Dla nich Detailig Service przygotował vouchery o wartości 100 zł – do wykorzystania na kosmetyki samochodowe.

Warto powalczyć o dobry czas także na kończącym zmagania, miejskim odcinku w Bochni, nie tylko ze względu na wielu kibiców, którzy co roku gromadzą się w centrum miasta. Nagrody niespodzianki dla najlepszych zawodników na tej próbie ufundował Burmistrz Miasta Bochnia. Władze miasta przewidują także upominki dla najlepszych załóg w SKJS.

To nie koniec nagród, bowiem firma GS27 – producent kosmetyków samochodowych, zapewnia zestawy swoich produktów dla zwycięzców wszystkich klas – zarówno w ramach RO, jak i SKJS!

Na wasze zgłoszenia do Rajdu Ziemi Bocheńskiej czekamy jeszcze dziś do północy!